Як зібратися на онлайн-вечірку
Влаштуй затишну атмосферу.

Час зазирнути до коробки з новорічними прикрасами та дістати гірлянду або можливо обрати якусь диско-кулю по акції в онлайн-магазині. Якщо ж тобі не підходять ці варіанти - просто пограй з освітленням приміщення, використовуючи звичайні настільні лампи. Наприклад, можна розмалювати лампочки у них кольоровим маркером, щоб з’явилось світло іншого кольору.

Подбай про надійне Інтернет-з'єднання.

Постав на паузу всі завантаження і відправки, вимкни VPN, а також намагайся розмістити роутер ближче до місця, де буде відбуватися твоя онлайн-вечірка, щоб постійно мати швидкий доступ до Мережі.

Позбався зайвих звуків.

Позбався зайвих звуків. Зачини вікно, якщо за ним волають на гітарі порушники карантину, вимкни телевізор в іншій кімнаті, а якщо живеш не один, то запроси свого сусіда чи сусідку потусити разом з тобою. Не забудь навести порядок у кімнаті. Генеральне прибирання може і не знадобитись, але застелене ліжко та розставлені по місцях речі - базовий етикет для кожного, хто збирається запросити гостей, хай навіть онлайн.

Обери аутфіт.

Можливо твоїх ніг і не буде видно у кадрі, але це не означає, що треба сидіти у розтягнутих треніках чи піжамних шортах. Підійди до вибору одягу з креативом, ну або хоча б одягнись так, як ти зазвичай ходиш до магазину.

Як організувати онлайн-вечірку
Придумай оригінальне запрошення для друзів.

Незважаючи на те, що здебільшого вечори кожен з нас проводить вдома, все ж подвійно приємно буде отримати незвичайне запрошення на хоум-паті в онлайні. Отримавши якусь прикольну гіфку або кастомізовану листівку, над якою ти трохи почаклуєш в фотошопі, друзі точно захочуть перевірити, що ж там за тусовка така намічається.

Підготуй тематичний плейлист.

Зважаючи на власні інтереси або враховуючи побажання своїх друзів, підготуй тематичний плейлист, щоб створити цілісну атмосферу вечірки. У багатьох додатках для відеозв'язку, крім демонстрації екрану, є функція трансляції аудіофайлів, тобто ти зможеш включати на фоні музику, яка звучатиме у всіх учасників вашої вечірки.

Обери напої.

Сто відсотків ви з друзями полюбляли зависати на вихідних у якомусь прикольному барі. Багато закладів навіть на карантині продовжують працювати, доставляючи улюблені коктейлі для своїх завсідників, так що ти можеш замовити друзям по напою, щоб вони по-повній відчули атмосферу вашого улюбленого двіжу.

Потурбуйся про закуски.

Гречка та відбивні це звісно смачно, але на офлайн вечірках вони не часті гості, тож одягай маску та вперед у магазин за оливками, нарізками сирів чи навіть просто чіпсами. Врешті-решт треба себе чимось побалувати на карантині.

Підбери ідеї для розваг.

Багато популярних блогерів у своїх Instagram за час карантину встигли довести, що ігри в онлайні з друзями це не тільки реально, а ще й дуже весело. Можеш подивитись кілька записаних ефірів і позичити ідеї звідти чи навіть просто зіграти з друзями в ваші улюблені “Еліас”, “Крокодила” чи “Правда або Дія”. Головне - святковий настрій, а він обов’язково з’явиться як тільки ти побачиш усміхнені обличчя своїй кентів.